AUTORAD Karijere

Uvijek smo u potrazi za motiviranim i kvalificiranim zaposlenicima. Započnite svoju karijeru u AUTORAD i postanite dio našeg raznolikog tima.

  1. Poslovi
  2. Mehaničar
08.04.2024
Mehaničar

 Na osnovu ukazane potrebe firma AUTORAD DOO raspisuje konkurs za prijem u radni odnos i to za pozicije:

Mehaničar

Opis posla:

•        Dijagnostika vozila,

•        Redovni servisi (zamjena ulja u motoru i svih filtera),

•        Veliki servisi na vozilima (zamjena zupčastog remena i pk remena),

•        Generalni remont na motorima, zamjena karika, klipova,

•        Remont i zamjena mjenjača i kvačila,

•        Montaža i balans auto guma,

•        Pregled i zamjena kočionih elemenata kao i elemenata ovjesa.

 Potrebni uslovi:

•        SSS,

•        Iskustvo u automehaničarskom ili autoelektričarskom poslu (očekujemo 3 godine, nije uslov)

•        Odgovorna osoba sklona timskom radu, razvijenih komunikacijskih vještina

•        Poželjno poznavanje osnova dijagnostike vozila

•        Poznavanje rada na računaru

Kompanija nudi:

•        Redovna i dobra primanja u zavisnosti od trenutnih kompetencija i ostvarenog učinka

•        Zaposlenje na neodređeno vrijeme

•        Radno vrijeme od 8 do17 časova

•        Optimalne uslove za rad

•        Obezbjeđena kvalitetna ishrana, radni kombinezon, majice, obuća

•        Radni prostor u servisu je zimi grijan, a tokom ljeta klimatizovan

•        Godišnji odmor, pauza na radu i slično, sve po Zakonu o radu

Prijave sa za posao Automehaničar - autoelektričar slati putem opcije “Prijavite se za posao”

Poželjne su preporuke, reference i kontakt telefon koje nam možete dostaviti i putem pošte na adresu Autorad doo, Grbavica bb, 76100 Brčko sa naznakom „Prijava za posao“ ili putem e-mail adrese: [email protected]

Sve dodatne informacije možete dobiti na broj telefona 065624783

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.

Napomena: Odabrani kandidati će biti pozvani na razgovor 7 dana nakon isteka oglasa, te biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Lokacija: Bijeljina

Broj izvršilaca: 1

Trajanje oglasa: do 01.05.2024 godine